3986497851
814918712
514918919
48948919141
419-818719-914481
894-719-78-48
319612719849
918-09814


👇EĞİTİM PROGRAMLARI 👇

🗺Dünyanın her yerinden katılabilirsiniz.
İster Bilgisayar, İster Cep Tefonunuzdan, Online olarak, bulunduğunuz konfor alanınızdan, bu eğitimleri alabilirsiniz 😉 

👉🏻Ödeme Seçenekleri
💸Havale / EFT / Kart

💳Kredi Kartına 12 Taksit Avantajı
Ve
İsteğe bağlı; Uluslararası Akreditasyonlu Sorgulanabilir Sertifika ve Kimlik kartı +750 ₺


💫 TÜRKİYE İÇİ GEÇERLİ OLAN ÖDEMELER İÇİN👇
IBAN ile ödemeyi seçerseniz IBAN bilgisini,  gul@gulsunar.com mail adresi üzerinden veya Instagram @SunarAkademi üzerinden DM’den ulaşarak alabilirsiniz.
.

👉 SATIN AL 👈

Jean Adrienne Arınma Sisteminin (InnerSpeak [İç Benlikle Konuşma]) kurucusu olan psikolog, yazar, eğitmen ve şifacı Jean Adrienne Miller’in geliştirdiği, öğrenmesi ve uygulaması çok kolay olmakla birlikte çok hızlı bir şekilde dönüşüm sağlayan bütünsel bir şifa yöntemidir. Kendine ait bir seans algoritması vardır.
Kitapçık ve 1 harita ile çalışılan 5. Boyut arındırma sistemidir.

DETAYLAR için TIKLAYIN
👆

.

👉 SATIN AL 👈

Inner Speak (İç Benlikle Konuşma) Yöntemi, yaşamımızda deneyimlediğimiz tüm olumsuzlukları, örneğin yaşam alanlarımızda blokajlar ve kısıtlamalar, bedensel ve psikolojik rahatsızlıklar, ilişki sorunları, fobiler, tekrarlanan kalıplar, istenmeyen kimlikler vb. şeklinde yaşadığımız durumları kolay ve huzurlu bir şekilde geride bırakabilmemizi sağlayan bir arınma ve bütünsel şifa yöntemidir.

DETAYLAR için TIKLAYIN
👆


.

.

TEMEL EĞİTİM
👉 SATIN AL 👈

&

MASTER EĞİTİM
👉 SATIN AL 👈

Kuantum eğitiminde; Kuantum felsefesini tüm içerikleriyle anlayıp sistemin bildiğimizin dışında ne şekilde işlediğini öğreneceğiz. Sistemin işleyişini ve nasıl kullanacağınızı öğrenmek size hayatınızı istediğiniz şekilde dönüştürme ve yaratım gücü sağlayacak. Bilinçaltını tüm detayları ile mercek altına alacağız, bilinçaltının hayatımıza etkisini anladığımızda var olan tüm olumsuz durumları olumluları ile nasıl dönüştürebileceğimizi öğreneceğiz.

DETAYLAR için TIKLAYIN
👆


.

.

👉 SATIN AL 👈

Sarkaç insanın yazıcısıdır. Bilinçaltındaki bilginin bilince çıkmasına yardımcı olan, aynı zamanda da kainattaki mevcut bilgiyi almaya yarayan dedektördür. Kadim zamanlardan bu yana evrenden bilgi almanın yanı sıra pek çok konuda fayda sağlamak için kullanılan bir nevi kozmik internettir.

DETAYLAR için TIKLAYIN
👆


.

👉 SATIN AL 👈

Sihirli Sayılar tekniği Kazakistan doğumlu Rus matematikçi ve akademisyen Grigori Grabovoi tarafından geliştirilmiştir. Sayı dizilimleri ve geometrik şekilleri kullanarak ruh, zihin ve bilinç vasıtasıyla realitenin pozitif yönde dönüştürülmesine yönelik bir tekniktir.

DETAYLAR için TIKLAYIN
👆

.

👉SATIN AL👈
Reiki 1. Seviye

👉SATIN AL👈
Reiki 2. Seviye

👉 SATIN AL👈
Reiki 3. Seviye


Reiki tarihi binlerce yıl öncesine dayanan ve kaynağı Tibet olduğu sanılan bir enerji dengeleme tekniğidir. 1900 ‘lü yılların başında Dr. Mikao Usui tarafından tekniğin temelini oluşturan enerjinin kullanımı ile ilgili bilgiler tekrar derlenerek insanlığın kullanımına sunulmuştur. Reiki Japonca iki kelimeden oluşur. Rei ve Ki. Rei ” Evren, bizi kuşatan tüm bilgi” ve Ki ” Yaşam gücü içeren enerji” anlamındadır. Kısaca Reiki ” Evrensel yaşam enerjisi” anlamına gelmektedir.

DETAYLAR için TIKLAYIN
👆


.


.

👉 SATIN AL 👈

Elementler chi yaşam enerjisinin kendisini ortaya koyduğu farklı şekillerdir. Dünyadaki herşey 5 elementin bir parçasıdır ve bu 5 element tüm oluşu simgeler. Elementlerin enerjisi hem kişisel olarak bizi hem de yaşadığımız mekanları etkiler. Feng Shui’de element dengesi ve doğru yerde doğru elementin sembollerini kullanmak önemlidir.

DETAYLAR için TIKLAYIN
👆


.

👉 SATIN AL 👈

Telos Şifa Sisteminde, enerjisel olarak programlanmış 5 adet taş kullanılır. Bu taşlar özel bir ızgara şeklinde şifa alacak kişinin etrafına yerleştirilir. Taşlar otomatik olarak kendi içlerinde enerjisel bağlantı sağlarlar, oluşan enerjisel ızgara içerisindeki istemciye sevgi, aşk ve şifa enerjileri aktarmaya başlar. Şifa seansları genellikle 10-15 dk. kadar süren, derin bir şifa sonuçları veren oturumlardır.

DETAYLAR için TIKLAYIN
👆


.

👉 SATIN AL 👈
1. Modül

👉SATIN AL 👈
2. Modül

👉SATIN AL👈
3. Modül

👉SATIN AL👈
4. Modül

👉SATIN AL👈
5. Modül

👉SATIN AL👈
6. Modül

👉SATIN AL👈
7. Modül

👉SATIN AL👈
8. Modül

👉SATIN AL👈
9. Modül

Semboller aracılığı ile bilinçaltıyla iletişim kurularak bilnçaltınızın istediğiniz doğrultuda yeniden proglamlanmasını sağlayan bir bilinçaltı tekniğidir.
Konu sınırlaması yoktur. Her konuda çalışılabilen, kolay, etkili ve an’da sonuç veren bir tekniktir.

DETAYLAR için TIKLAYIN
👆

.

.

.

EĞİTİMLER HAKKINDA DÖNÜTLER
Ben susuyorum, katılımcılar anlatsın😉

👇SESLİ DÖNÜTLER👇

Sihirli Sayılar
Sarkaç
Sarkaç & Sihirli Sayılar
Sihirli Sayılar
Sarkaç & Sihirli Sayılar
Reiki

Daha fazlası için, Sağda “Geri Dönüşler”
Başlığını inceleyebilirsiniz😉