Gül Sunar Akademi olarak üyesi olduğumuz International Certification kapsamında Uluslararası Akreditasyonlu ve Dünya’da ilk defa sorgulanabilir sertifika ve kimlik kartı aracılığıyla applikasyon üzerinden belgelidir ve isteğe göre ayrıca verilmektedir.✨

3986497851
814918712
514918919
48948919141
419-818719-914481
894-719-78-48
319612719849
918-09814

REİKİ 1

REİKİ 1. SEVİYE: Arınma

Birinci seviye kişinin enerjiyi ve maneviyatı tanımasını sağlar. Kişinin niyetine bağlı olarak hayatında değiştirmesi gerekenleri değiştirdiği ve kendini arındırdığı seviyedir. Kişi kendine ve çevresindekilere çalışabilir..

REİKİ 2

REİKİ 2. SEVİYE: Oku Den (Gizli Bilgi)

Başlı başına bir sır ve mucize olan 3 sembol öğrencinin çakra ve enerji bedenlerine yerleştirilir ve kullanımı öğretilir.

İkinci seviye tam bir öğrenim seviyesidir. Kişi an’da şifanın kolaylığını ve hayatta maddi manevi her şeyin şifalanabileceğini, enerjiyle bütünleşmeyi ve yönlendirmeyi öğrenir.

Reikinin en önemli seviyesi 2. Seviyedir çünkü kişi Reikinin sınırsızlığını bu seviyede öğrenir.REİKİ 3 – MASTER

REİKİ 3. SEVİYE: Olgunlaşmak ve Öğretmenlik

Kişi Reiki 2′ de sabır, akış, kabullenme, esneklik, ön yargıları kırmak gibi erdemleri öğrendiğinde 3. Seviye verilir.

Reiki 3. Seviyede kişiye tüm sembolleri kapsayan güçlü, etkili ve kutsal bir sembole daha uyumlanır. Bu aşamada artık kişi sezgilerinin ötesine geçerek evrensel enerjiye tam olarak bağlanır.

💫 UYUMLAMA İÇİN👇
gul@gulsunar.com mail adresi üzerinden veya Instagram @SunarAkademi üzerinden DM’den ulaşarak alabilirsiniz.Reiki Nedir?

Reiki tarihi binlerce yıl öncesine dayanan ve kaynağı Tibet olduğu sanılan bir enerji dengeleme tekniğidir. 1900 ‘lü yılların başında Dr. Mikao Usui tarafından tekniğin temelini oluşturan enerjinin kullanımı ile ilgili bilgiler tekrar derlenerek insanlığın kullanımına sunulmuştur.

Reiki Japonca iki kelimeden oluşur. Rei ve Ki. Rei ” Evren, bizi kuşatan tüm bilgi”  ve  Ki ” Yaşam gücü içeren enerji” anlamındadır. Kısaca Reiki ” Evrensel yaşam enerjisi” anlamına gelmektedir.

Reiki tekniğini öğrenmek ve uygulamak için herhangi bir ön bilgiye ya da özel yeteneğe sahip olmanız gerekmez. Her yaşta ve herkesin öğrenip uygulayabileceği kadar kolay bir yöntemdir. Tek koşul kişinin Reiki uygulayıcısı olmayı özgür iradesi ile istemesi ve Reikinin getireceği olumlu değişimlere hazır olmasıdır.

Bu durumda gerekli olan tek şey uyumlama ve eğitim almış bir Reiki öğretmeninin kişiyi uyumlamasıdır (El verme / İnisiasyon).

Uyumlandıktan ve uygulama esasları bir kere öğrenildikten sonra bu tekniği ömür boyu kullanabilirsiniz. Reikiyi diğer elle şifa verme yöntemlerinden ayıran tek özellik de bu uyumlanmadır. Uyumlanmadan yapılan her çalışma sadece kişinin kendi bioenerjisini kullanmasıdır.

Reikiyi uygulamaya başlayan kişilerin bir üst seviye uyumlamasını almadan önce her bir seviyeyi iyice sindirmesi ön koşuldur. Bu kurala uyulmadığı sürece bir üst seviyenin eğitimini almanın hiçbir anlamı yoktur.

Usui Reki Master Gül SUNAR

.

.

REIKI UYUMLAMASINI ALMA VE UYUMLAMA PROSEDÜRÜ

  • Uyumlamayı almak için gul@gulsunar.com  mail adresi ile mutlaka iletişime geçiniz.
  • Mailinize tam ad-soyad, doğum tarihi ve uyumlama günü hangi ilde, ilçede olduğunuzu da yazınız.
  • Bu bilgiler uyumlama için gereklidir.

Mailiniz üzerine 24 saat içinde size geri dönülecek ve uyumlama için uygun zaman alternatifleri önerilecektir. Uyumlanmanız için genelde yoğunluğa göre değişmekle birlikte satın almadan sonraki iki veya üç gün sonrasına randevu önerilmektedir. Uyumlanmalarınız uzaktan yapılacaktır ve akşamları 23:00 ile 24:00 arasına zaman verilecektir.

Uyumlanmanızdan hemen sonra çalışma notlarınız, katılımcı belgesi niteliğinde olan sertifikanız e-mail ile gönderilecektir.

Temel Bilgiler

Uyumlama nedir?

Uyumlanma bizim kültürümüzde el vermek denilen şeydir. Bu bir yeteneğin bir üstattan (master) bir öğrenciye nakledilmesi demektir. Burada nakledilen yetenek belli bir enerji frekansı ile çalışmak yeteneğidir. Uyumlanmak yani bir konuda yetenek kazanmak için, üstat özel bir ritüel uygular ve daha sonra siz de bu enerji ile çalışabilirsiniz. Örneğin ışık enerjisi uyumlaması aldıysanız artık bu enerji ile çalışma yeteneğine sahip olursunuz. Uyumlanma sonrası size sistemi nasıl kullanacağınıza dair kullanım bilgileri gönderilir. İsteyen herkes uyumlama alabilir, uyumlama almak için özel bir yetenek gerekmez. Gerekli olan tek şart sizin istemeniz, uyumlama yapacak bir master ve masterınızın söylediği zamanda ve şekilde uyumlamayı kabul etmenizdir.

Uzaktan uyumlama verimli sonuçlar verir mi?

Enerji için zaman ya da mekan yoktur. Uzaktan birisine enerji göndermek nasıl mümkünse, uyumlama yapmak da aynı şekilde mümkündür. Uyumlamanın kalitesi yakından yada uzaktan değişmez.

Uyumlamayı nasıl alacağım ve sonrasında neler olacak?

Uyumlamayı aldıktan sonra mail ile bize ulaşacaksınız ve uyumlamanız için uygun bir zamanı birlikte belirleyeceğiz. Zaman olarak akşam – gece saatlerini tercih edeceğiz ve 45 dakikalık bir zaman dilimi belirleyeceğiz. Bu sürede evinizde yada sessiz bir ortamda bulunmanız ve size söylendiği şekilde uyumlamayı kabul etmeniz gerekecek. Uyumlama esnasında bilgisayar yada telefona ihtiyacınız olmayacak. Sadece rahat ve sessiz bir ortamda 45 dakika kadar uzanacaksınız. Uyumlamanız tamamlanınca mail ile çalışma notlarınızı alacaksınız. Notlarınız aldığınız sistemin kullanımını içeren bilgilerdir.

.

.

.

.

DÖNÜTLER
Ben susuyorum, katılımcılar anlatsın😉

Daha fazlası için, Sağda “Geri Dönüşler”
Başlığını inceleyebilirsiniz😉