Gül Sunar Akademi olarak üyesi olduğumuz International Certification kapsamında Uluslararası Akreditasyonlu ve Dünya’da ilk defa sorgulanabilir sertifika ve kimlik kartı aracılığıyla applikasyon üzerinden belgelidir ve isteğe göre ayrıca verilmektedir.✨

3986497851
814918712
514918919
48948919141
419-818719-914481
894-719-78-48
319612719849
918-09814

BEŞ ELEMENT ENERJİ MASTER UYUMLAMASI

.


💫 UYUMLAMA İÇİN👇
gul@gulsunar.com mail adresi üzerinden veya Instagram @SunarAkademi üzerinden DM’den ulaşarak alabilirsiniz.

.

Elementler chi yaşam enerjisinin kendisini ortaya koyduğu farklı şekillerdir. Dünyadaki herşey 5 elementin bir parçasıdır ve bu 5 element tüm oluşu simgeler.

Elementlerin enerjisi hem kişisel olarak bizi hem de yaşadığımız mekanları etkiler. Feng Shui’de element dengesi ve doğru yerde doğru elementin sembollerini kullanmak önemlidir.

5 element enerji uyumlanması hem kendi elementlerinizi dengelemenizi, hem yaşadığınız mekanlarda element enerjisi dengelemesi yapmanızı hem de hayatınızın çeşitli yönlerini elementlerin enerjisi ile güçlendirmenizi sağlayacaktır. Elementlerin enerjisi ile çalışmak sizi güçlendirecek ve hayatınızın akışını değiştirebilme yeteneğinizi arttıracaktır. Element Enerji Masterlığı programını alanlar aynı zamanda sistemin masterı olacakları için başkalarına da uyumlanma yapabilecekler yani bu bilgileri başkalarına da öğretebileceklerdir.

Hangi elementlerin uyumlanmasını alacaksınız ve bunlar hangi alanlarda kullanılır?

Ağaç Elementi

Ağaç elementi yeni başlangıçlar, genişleme, büyüme, harekete geçme, yeni şeyler keşfetme, rekabet etme ve faydalı olmayı simgeler. Ağaç elementi büyüme ile ilgilidir ve bu elementin enerjisini yeterince kullanamazsanız hayatınızda gelişme, genişleme ve ilerleme kolay olmayacaktır. Ağaç elementi sağlık olarak karaciğeri, safra kesesini, kolları ve bacakları etkiler. Ayrıca gözlerle de bağlantılıdır. Ağaç elementi enerjisi dengesiz olanlar bu organlarla ilgili sorunlar yaşayabilirler. Öfke duygusu da ağaç elementinin etkisinde olduğu için öfke kontrolünde zorlanan insanların da ağaç elementi dengesizlikleri olabilir.

Ağaç elementi uyumlanması ağaç elementinizi dengeli olarak kullanmanıza olanak verecektir. Uyumlanma yeni başlangıçlar yapmanızı kolaylaştıracak, harekete geçmenize, yol almanıza,gelişmenize ve kararlı olmanıza yardım edecektir. Ayrıca ağaç elementinin enerjisini evinize göndererek evinizin ağaç elementini dengeleyeceksiniz. Bir evde yeterince ağaç elementi varsa o evde sağlık, güç ve eğitimde başarı vardır. Bunun dışında istediğiniz bir olayın ağaç elemetini yükseltmek için enerji çalışmaları yapabileceksiniz. Yani ağaç elementinin enerjisini hayatta yol almak, gelişmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanabileceksiniz.

Ateş Elementi

Ateş elementi neşe, canlılık, etkileme yeteneği, heves, çekicilik, iletişim yeteneği, değişim yapma gücü, karizma, gerçekleştirme gücü ve merhamet verir. Ateş elementi zayıf olan bir insan mutsuzluk, enerji düşüklüğü, iletişim sorunları ve isteklerini gerçekleştirme konusunda zayıflıklar yaşayacaktır. Ateş elementi kalbi, incebağırsağı, damarları ve kanı etkiler. Ateş elementi enerjisi dengesiz olanlar bu organlarla ilgili sorunlar yaşayabilirler. Neşe duygusu ateş elementi ile ilgilidir hayattan yeterince keyif almayan, neşe duygusunu kaybetmiş insanların ateş elementleri dengesizdir.

Ateş elementi uyumlanması ile ateş elementinizi dengeli olarak kullanabileceksiniz. Hayatınızda neşe, keyif, canlılık, değişim yapma gücü ve etkileyicilik bekleyebilirsiniz. Ayrıca ateş elementinin enerjisini evinize göndererek evinizin ateş elementini dengeleyeceksiniz. Bir evde yeterinde ateş enerjisi varsa o evde mutluluk, hareket, canlılık ve keyif vardır. Bunun dışında istediğiniz bir olayın ateş elemetini yükseltmek için enerji çalışmaları yapabileceksiniz. Yani ateş elementinin enerjisini değiştirmek, hareketlendirmek veya hızlanmadırmak istediğiniz olaylara, konulara gönderebileceksiniz.

Toprak Elementi

Toprak elementi sağlamlığı, beslenmeyi, muhafaza etmeyi, birleştirmeyi, güvenilirliği, uyumu, ticareti ve zenginliği simgeler. Toprak elementi maddi durumunuzu direk etkilediği için bu elementin enerjisini yeterince kullanmazsanız maddi sorunlarınız olacaktır. Toprak elementi zayıf olan bir insan işleri ile ilgili somut sonuçlar alamama, kendini güvende hissetmeme, köklenememe veya elindekileri koruyamama gibi sorunlar yaşayacaktır. Toprak elementi dalak, pankreas, kaslar ve lenflerle ilgilidir. Toprak elementi enerjisi dengesiz olanlar bu organlarla ilgili sorunlar yaşayabilirler. Huzur duygusu toprak elementinin etkisinde olduğu için hayatında huzur eksikliği çeken kişilerin toprak elementi dengesizdir diyebiliriz.

Toprak elementi uyumlanması ile toprak elementinizi dengeli olarak kullanabileceksiniz. Yani toprak elementinin konularında yaşamınızda bir hareketlilik bekleyebilirsiniz. Ayrıca toprak elementinin enerjisini evinize göndererek evinizin toprak elementini dengeleyeceksiniz. Eğer toprak elementi bir evde güçlüyse o evde, konfor, rahatlık, güvenlik ve istikrar vardır. Bunun dışında istediğiniz bir olayın toprak elemetini yükseltmek için enerji çalışmaları yapabileceksiniz. Yani toprak elementinin enerjisini sağlamlaştırmak, korumak istediğiniz olaylara, konulara ve refah için maddi durumunuza gönderebileceksiniz.

Metal Elementi

Metal elementi açıklığı, ayrıştırmayı, dönüştürmeyi, düzeni, detayları, arınmayı, analizleri ve sakinliği simgeler. Metal elementi dengesiz olan bir insan detaylarla, kurallarla ve düzen kurmayla ilgili sorunlar yaşayabilir. Metal elementi hayatımızda düzen gerektiren her yerde yeterince olmalıdır. Metal elementi bedende akciğerleri ve kalınbağırsağı etkiler. Metal elementi enerjisi dengesiz olanlar bu organlarla ilgili sorunlar yaşayabilirler. Metal elementi üzüntü ve hüzün duyguları ile bağlantılı olduğu için dengesizliği bu duyguları yükseltecektir. Bütün elektoronik aletler metal elementinin etkisindedir ve günümüzde çok kullanılmaları bir çok insanın metal elementini dengesiz hale getirmiştir. Aşırı kontrol etmek isteği ve depresif duyguların metal elementi dengesizliğinden etkilenmesi bu elementin enerjisini dengelemenin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Metal elementi uyumlanması ile metal elementini dengeli olarak kullanabileceksiniz. Metal elementini dengeli kullanmanız hayatınızda istediğiniz alanlarda daha kolay düzen kurabilmenize,kurallarınızı koyabilmenize, arınmanıza, hayatınızdan uzaklaştırmanız gerekenleri uzaklaştırabilmenize ve daha rahat organize olmanıza yardım edecektir. Ayrıca metal elementinin enerjisini evinize göndererek evinizin metal elementini dengeleyeceksiniz. Bir evde dengeli metal elementi o eve düzen, arınma ve sukunet getirecektir. Bunun dışında istediğiniz bir olayın metal elemetini yükseltmek için enerji çalışmaları yapabileceksiniz. Yani metal elementinin enerjisini düzen kurmak, analiz etmek, dönüştürmek, arındırmak istediğiniz olaylara, konulara gönderebileceksiniz.

Su Elementi

Su elementi duyguları, dürüstlüğü, paylaşmayı, hayal gücünü, yeniden doğuşu, bilgeliği, anlayışı ve aydınlanmayı simgeler. Su elementi dengesiz olan insanlar duygusal hayatları ile ilgili sorunlar,hayal gücünü kullanamama ve insanlarla ilişkilerde sorunlar yaşarlar. Su elementi bedende böbrekleri ve idrar kesesini etkiler. Su elementi enerjisi dengesiz olanlar bu organlarla ilgili sorunlar yaşayabilirler. Su elementi korkularla bağlantılıdır ve su elementinin dengesizliği korkulara, panik duygularına yol açacaktır.

Su elementi uyumlanması ile su elementini dengeli olarak kullanabileceksiniz. Su elementini dengeli kullanmanız duygusal olarak daha mutlu, duygularınızla sağlıklı bir şekilde bağlantıda olan, hayal gücünüzü daha etkin kullanan ve hayatta olumlu akışa izin veren birisi olmanıza yardım edecektir. Ayrıca su elementinin enerjisini evinize göndererek evinizin su elementini dengeleyeceksiniz. Bir evde dengeli su elementi o eve duygusal rahatlık, sevgi ve olumlu akış getirecektir. Bunun dışında istediğiniz bir olayın su elemetini yükseltmek için enerji çalışmaları yapabileceksiniz. Yani su elementinin enerjisini sevgi, akış, bilgelik, paylaşım veya anlayış kazanmak istediğiniz olaylara, konulara gönderebileceksiniz.

5 elementin enerji uyumlanmasını aynı anda alacaksınız ve çalışma notlarınız uyumlanma sonrasında e-mail ile gönderilecektir. Programı aldıktan sonra mutlaka e- mail ile sizden istenen bilgileri bize iletiniz.

5 ELEMENT MASTERLIK UYUMLAMASINI ALMA VE UYUMLAMA PROSEDÜRÜ

  • Uyumlamayı almak için gul@gulsunar.com  mail adresi ile mutlaka iletişime geçiniz.
  • Mailinize tam ad-soyad, doğum tarihi ve uyumlama günü hangi ilde, ilçede olduğunuzu da yazınız.
  • Bu bilgiler uyumlama için gereklidir.

Mailiniz üzerine 24 saat içinde size geri dönülecek ve uyumlama için uygun zaman alternatifleri önerilecektir. Uyumlanmanız için genelde yoğunluğa göre değişmekle birlikte satın almadan sonraki iki veya üç gün sonrasına randevu önerilmektedir. Uyumlanmalarınız uzaktan yapılacaktır ve akşamları 23:00 ile 24:00 arasına zaman verilecektir.

Uyumlanmanızdan hemen sonra çalışma notlarınız, katılımcı belgesi niteliğinde olan sertifikanız e-mail ile gönderilecektir.

Temel Bilgiler

Uyumlama nedir?

Uyumlanma bizim kültürümüzde el vermek denilen şeydir. Bu bir yeteneğin bir üstattan (master) bir öğrenciye nakledilmesi demektir. Burada nakledilen yetenek belli bir enerji frekansı ile çalışmak yeteneğidir. Uyumlanmak yani bir konuda yetenek kazanmak için, üstat özel bir ritüel uygular ve daha sonra siz de bu enerji ile çalışabilirsiniz. Örneğin ışık enerjisi uyumlaması aldıysanız artık bu enerji ile çalışma yeteneğine sahip olursunuz. Uyumlanma sonrası size sistemi nasıl kullanacağınıza dair kullanım bilgileri gönderilir. İsteyen herkes uyumlama alabilir, uyumlama almak için özel bir yetenek gerekmez. Gerekli olan tek şart sizin istemeniz, uyumlama yapacak bir master ve masterınızın söylediği zamanda ve şekilde uyumlamayı kabul etmenizdir.

Uzaktan uyumlama verimli sonuçlar verir mi?

Enerji için zaman ya da mekan yoktur. Uzaktan birisine enerji göndermek nasıl mümkünse, uyumlama yapmak da aynı şekilde mümkündür. Uyumlamanın kalitesi yakından yada uzaktan değişmez.

Uyumlamayı nasıl alacağım ve sonrasında neler olacak?

Uyumlamayı aldıktan sonra mail ile bize ulaşacaksınız ve uyumlamanız için uygun bir zamanı birlikte belirleyeceğiz. Zaman olarak akşam – gece saatlerini tercih edeceğiz ve 30 dakikalık bir zaman dilimi belirleyeceğiz. Bu sürede evinizde yada sessiz bir ortamda bulunmanız ve size söylendiği şekilde uyumlamayı kabul etmeniz gerekecek. Uyumlama esnasında bilgisayar yada telefona ihtiyacınız olmayacak. Sadece rahat ve sessiz bir ortamda 30 dakika kadar uzanacaksınız. Uyumlamanız tamamlanınca mail ile çalışma notlarınızı alacaksınız. Notlarınız aldığınız sistemin kullanımını içeren bilgilerdir.

.

.

.

Örnek Sertifika

.

.

DÖNÜTLER
Ben susuyorum, katılımcılar anlatsın😉

Daha fazlası için, Sağda “Geri Dönüşler”
Başlığını inceleyebilirsiniz😉