3986497851
814918712
514918919
48948919141
419-818719-914481
894-719-78-48
319612719849
918-09814

KOZMİK ENERJİ SEANSI💫 DANIŞMANLIK İÇİN👇
gul@gulsunar.com mail adresi üzerinden veya Instagram @SunarAkademi üzerinden DM’den ulaşarak alabilirsiniz.

Tek Seans

Seans süresi 40 dakikadır.

Randevu tarihi; istisnai durumlar haricinde yoğunluğa bağlı olarak 7 – 20 gün sonrasına verilmektedir.

Randevular, randevudan 72 saat öncesine kadar yalnızca bir kez yeniden planlanabilir.
Randevu saatine geç kalındığında randevu iptal olur.


Kozmoenerji sistemi kökenini ve gücünü 5.000 yıl öncesine dayanan kadim bilgiler ile gizli öğretilerden almaktadır. Kozmik enerjinin bir şifa sistemi olarak kapsamlı bir biçimde tanımlanarak yapılandırılması, bir tıp doktoru olan Alexander Vladamir Petrov tarafından gerçekleşmiştir. Geleneksel tıp ile modern tıp yöntemlerini şifa sistemleri üzerinden derinlemesine inceleyen, araştıran ve kadim bilgileri mucizevi etkiler yaratacak bir enerji şifa bilimine dönüştüren Petrov bilgi, deneyim ve iyileştirici öğretileri 1984 yılında klinik deney çalışmalarıyla birleştirmiş; çok büyük başarılar elde etmiştir. Bu bağlamda Petrov, aynı anda hem şifacı hem de doktor unvanlarıyla kurumsal yaşamda kadrolu istihdam edilen ilk kişi olmuştur. 1994 yılında ilk Kozmik Enerji Okulu’nun açılmasının ardından Kozmoenerji Şifa Bilimi, Rusya üzerinden çeşitli ülkelere yayılmış ve milyonlarca kişinin yaşamında mucizevi etki ve sonuçlara aracılık etmiştir. Bilimsel deneylerle mutlak sonuçları kanıtlanmış olan Kozmik Enerji Sistemi, Dünya Sağlık Örgütü tarafından kabul görmüş ilk ve tek enerji bilimi sistemidir.

Kozmoenerji sistemi kapsamında yer alan enerji kanalları, insan bedenindeki organları iyileştiren titreşimler olma niteliği taşımakta ve bu anlamda, rezonans kanunu kapsamında hemen hemen bütün rahatsızlıklara şifa aktarmaktadır. Kozmik enerji frekansları, seans hizmeti alan kişilerde kişinin bedenindeki rezonansa uygun şekilde çalışmakta ve ihtiyacı oranında arınma, şifalanma ve korunma sağlayarak bütünsel dönüşüme katkı sunmaktadır.
Bu sistemden, dileyenler seanslar alarak faydalanabilmektetir.


EK BİLGİ:
Sistemle ilgilenenler ise eğitim alarak uygulayıcı/operatör/terapist olma şansı yakalamaktadırlar. Terapist olma kararı alanlar, eğitim süreci öncesi bizlerden(kozmoenerjist) mutlaka seanslar alarak sürece hazırlanmak durumundadırlar. Eğitim öncesi alınacak seans sayısı ise katılımcıdan katılımcıya değişmektedir. Bu noktada, katılımcı ile kozmoenerjist eğitim öncesi süreçte analizler kapsamında seans sayısı açısı açısında değerlendirme yaparak mutabakat sağlarlar.

ÇALIŞMA HAKKINDA DÖNÜTLER
Ben susuyorum, katılımcılar anlatsın😉

Daha fazlası için, Sağda “Geri Dönüşler”
Başlığını inceleyebilirsiniz😉