HEALY NASIL ÇALIŞIR VE HEALY UYGULAMALARI (APP) NELERDİR?

Healy, hücre zarı gerilimini sağlar. Healy, bedenimize akımlar vererek, hücre gerilimini sağlıklı (fizyolojik) aralığa geri getirmeye yarar. Bu akımlar çok düşük olup birkaç mikroamper aralığındadır.

Healy Frekans Cihazınızı kullanırken  akıllı telefonunuza bağlı olarak Apple Store ya da Play Store dan 3 (üç) adet uygulama (app) indiriliyor.

👆
Arama çubuğuna “healy” yazdığınızda 3 (üç) adet healy uygulaması karşınıza çıkar.

Kullanım için, Healy Uygulamalarını (App) akıllı Cep telefonunuz ya tabletinize indirin, Healy cihaz (device) ile senkronize edin ve Healy’yi akıllı Cep telefonunuz ya da tabletinizden kullanmaya başlayın.

• Healy Pembe App : Kablolu Mikro akım uygulama​

• Healy Mavi App (HealAdvisor Analyse) : Kablolu ve uzaktan uygulama ve analiz yapma​

• HealAdvsior : (Cihazı satın aldıktan yaklaşık 15 gün sonra aktive olur) (Yol gösterici rehberinizdir)

HEALY UYGULAMALARI (PEMBE APP – MAVİ APP – HEALADVISOR) NE İŞE YARAR?

• Healy Pembe Uygulama (App) ile yakından bağlantılarla (elektrotlar, kulak elektrotları ve bileklikler) ile  Mikro akım frekansları hücreye göndererek hücre zarı gerilimini sağlar.

• Healy Mavi Uygulama (App) ile ise uzaktan kişiye, gruba, bitkiye, havyanlarımıza, evinize, eşyalarımıza vb. ruhsal, bedensel ve zihinsel analizler yapar ve analiz sonuçlarına göre şifalandırmaya ilişkin Kuantum (Quantum) düzeyinde bir bilgi akışı ile biyoenerjetik alanımıza frekanslar gönderir.

• HealAdvisor Uygulama (App) ile Healy Cihazınızı aldıktan tahmini 15 gün sonra aktif olan bu uygulama (app) ile sanki bir doktora tavsiye soruyor gibi rahatsızlığınızın adını arama çubuğuna yazarak healy programları ile ne çalışacağınızı tespit edebilirsiniz. Size birçok alternatif sunar.

.

.

.

HEALY ANA SAYFAYA GERİ DÖN

PROGRAM İÇERİKLERİNE GERİ DÖN

PROGRAM MODELLERİNE GERİ DÖN

HEALY SATIN ALMAK İÇİN TIKLA