Üçün Gücü, Ayurveda’nın biyoenerjisinde ifade edilen üç doğal enerjik kuvvetin antik sistemine dayanmaktadır. Bu 3 program her grupta birbirini destekler, güçlendirir ve dönüşümlü olarak güçlü bir biyoenerjetik sinerji yaratır.

Bu modülde yer alan programların isimleri:
1. KLASİK FİZİKSEL
2. KLASİK ENERJETİK
3. ZAPPER PROTOCOL
4. KAPHA
5. PİTA
6. VATA
7. ÇATIŞMA DENGESİ
8. SAVUNMA DESTEĞİ
9. FRİENDLY FLORA
10. YENİDEN DENGELENME

Büyük frekans öncüleri tarafından geliştirilen ve Healy IMF frekansları ile tamamlanan ve geliştirilen klasik frekansları bilgi alanında analiz edilen diğer frekanslarla birleştirir. Refahınız olumsuz yönde etkileniyorsa, bu programı biyoenerjetik alanınızı uyumlu hale getirmek için kullanabilirsiniz.

1. Klasik Fiziksel : Klasik frekanslar, bireyselleştirilmiş mikro akım frekansları ile birleştirilir.

2. Klasik Enerjetik : Klasik enerjiler ve ek klasik frekanslar, bireyselleştirilmiş mikro akım frekansları ile birleştirilir.

3. Zapper Protocol : Biyoenerjetik alan ile parazit haline gelmiş biyoenerjetik alanların uyumu.

Dijital Ayurveda’nın yatıştırıcı gücü ve kadim bilgeliği.
Ayurveda nedir? Doğal bir tıp sistemi olan Ayurveda’nın kökeni Hindistan’da 3.000 yıldan daha uzun bir süre öncesine dayanır. Ayurveda terimi Sanskritçe ayur (yaşam) ve veda (bilim veya bilgi) kelimelerinden türetilmiştir ve yaşam hakkında bilgi anlamına gelir. Hastalıkların bir kişinin bilincindeki dengesizlik veya strese bağlı olduğu fikrine dayanan Ayurveda, beden, zihin, ruh ve çevre arasındaki dengeyi yeniden kazanmak için belirli yaşam tarzı müdahalelerinde bulunmayı ve doğal tedavileri destekler.
Ayurveda tedavisi bir iç temizlik süreci ile başlar, ardından özel bir diyet, bitkisel ilaçlar, masaj terapisi, yoga ve meditasyon olarak devam eder.

4. Kapha : Kapha dengesizlişetiğinde, program biyoenerjetik alanı uyumlu hale getirir.
Ayurveda geleneğine göre; Kapha kemiklerde, kaslarda ve tendonlarda bulunur. Hücreleri bir arada tutmak için bir “bağlayıcı” görevi görür ve vücudu nemli tutar. Eklemlere, cilt hidrasyonuna ve vücudun savunma sistemine yardımcı olur. Kapha aynı zamanda sevgi, dinlenme ve affetme anlamlarına gelir.
Kapha dengesiz olduğunda : Artırılmış uyku ihtiyacı, Tembellik / melankoli, Kayıtsızlık, Kilo almak, Astım hastası olmak, Depresyon, Diyabet; Uzlaşmazlık, Üşümek/donmak.
Kapha dengeli olduğunda : Yüksek dayanıklılık, Büyük yumuşak gözler, Güçlü beden, Güçlü saç, Pürüzsüz cilt, Sadık, Sabırlı, Sağlam, Destekleyici.

5. Pita : Pita tutarsızlaştığında, program biyoenerjetik alanı uyumlu hale getirir.
Ayurveda geleneğine göre; Pita vücut ve zihin stabilitesinden sorumludur. Vücut ısısını, sindirimi, emilimi ve asimilasyonu düzenler, iştah açar, canlılık ve anlayış verir. Vücudu besler.
Pita dengesiz olduğunda : Deri döküntüleri, Hazımsızlık, Sıcak basmaları, Ter basması, Tahriş, Eleştiri.
Pita dengeli olduğunda : Sağlıklı sindirim, Parlak ten, Sağlıklı iştah, Kesinlik, Keskin zeka, Direkt olmak, Açık görüşlü olmak.

6. Vata : Vata tutarsızlaştığında,program biyoenerjetik alanı uyumlu hale getirir.
Ayurveda geleneğine göre; Vata göbek deliğinin altındaki karın bölgesinde bulunur; kalın bağırsak, pelvis, pelvik organlar, uyluklar, cilt, kulaklar, sinir sistemi ve akciğerleri kapsar. Vücudun fiziksel ve ruhsal hareketlerinden sorumludur. Duyusal dürtüler, nefes alma, boşaltım ve konuşma Vata’nın ana işlevlerinden bazılarıdır.
Vata dengesiz olduğunda : Yüksek kan basıncı, Kabızlık, Kilo kaybı, Baş dönmesi, Artrit, Korkulara eğilimli olma hali, Uykusuzluk, Hazımsızlık.
Vata dengeli olduğunda : Yüksek hareketlilik, Cilt ve saç, Bedenen ince olmak, Yaratıcı olmak, Enerjik olmak, Esneklik, Aşk dolu ve maceracı hissetme.

Özellikle zor enerjetik zamanlarda kullanım için: Biyoenerjetik bir olaydan veya biyoenerjetik alanın olumsuz yönde etkileyebilecek veya zorlayabilecek herhangi bir olaydan sonra, enerji alanını yeniden dengelemek için tasarlanmıştır. Sadece enerjisel veya duygusal nedenler biyoenerjetik alandaki rahatsızlıklara neden olmaz. Kazalar, yüksek sesler, aşılar veya fiziksel saldırılar gibi çeşitli fiziksel olaylarda ayrıca bioenerjetik alanda rahatsızlıklara neden olabilir.

Bu üç program(7, 8, 9) ; Bağırsak florasının enerjisel temeli olan, zihinsel ve enerjisel dengeyi etkileyen, enerjisel dengenin ve refahının geri kazanılabildiği temel enerjik çatışmaları, enerjik savunma mekanizmalarını ve biyoenerjetik ambiyansı birbiri ardına uyumlu hale getirmektedir. Aynı zamanda enerjisel çatışmaların altında yatanı, bağırsak florasının enerjisel temelini temsil eden vücudun savunma sistemlerini ve bioenerjetik ortamı, birbiri ardına uyumlu hale getirir ki bu da zihinsel ve enerjisel dengeyi etkiler. Bu şekilde enerjisel denge ve refah tekrar sağlanır.

7 . Çatışma Dengesi : Çatışmalar duygusal, zihinsel ve fiziksel strese neden olabilir. Sadece biyoenerjetik değil, aynı zamanda fiziksel alanda gizli ve kalıcı çatışma süreçleri yoluyla stres faktörlerine tepki verebilir. Bu program bu çatışmaları her düzeyde uyumlu hale getirmeyi amaçlamaktadır.

8. Savunma Desteği : Çatışmaları ve dış stres faktörleri, biyoenerjetik savunma sistemimizi harekete geçirir ve bu dengesizleşmeye, aşırı tepki vermesine veya zayıflamasına neden olabilir. Savunma desteği biyoenerjetik alanı uygun şekilde yeniden dengeler ve bu şekilde dış zorluklara ve değişikliklere uygun yanıtların bulmasını sağlar.

9. Friendly Flora : Organizmanın alanları ve bu organizmanın tüm mikroorganizmalarının biyoenerjetik alanından oluşur. Bu alanlar arasındaki sinerjik ve enerjisel ilişki biyoenerjetik uyumun ve iyi hissetmenin temelidir. Ayrıca, bu program duygusal ve zihinsel dengeyide desteklemeyi amaçlar.

10. Biyoenerjetik Yeniden Dengeleme : Enerjik olarak zor zamanlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Evrensel Frekanslar ve ardından Digital Ayurveda takibi ile Üçün Gücü- Kare Sinerjisini oluştururlar. Fiziksel olaylar Biyoenerjetik Alanda ciddi dengesizliklere neden olabilir. Bu program özellikle bu dengesizlikleri dengeye kavuşturur.

ÜÇÜN GÜCÜ PROGRAMLARININ KULLANIMI

Toplamda 9 haftalık protokol için tasarlanmıştır.

İlk 3 Hafta

Pazartesi : Çatışma Dengesi
Çarşamba :
Savunma Desteği
Cuma :
Friendly Flora

İkinci 3 Hafta

Pazartesi : Klasik Fiziksel
Çarşamba :
Klasik Enerjetik
Cuma :
Zapper Protocol

Üçüncü 3 Hafta

Pazartesi : Kapha
Çarşamba :
Pita
Cuma :
Vata

HEALY ANA SAYFAYA GERİ DÖN

PROGRAM İÇERİKLERİNE GERİ DÖN

PROGRAM MODELLERİNE GERİ DÖN

HEALY SATIN ALMAK İÇİN TIKLA