12 adet programdan oluşur. Negatif frekansları yeniden uyumlaştırmak. İç huzuru ve korkuları geride bırakmayı desteklemek. Hayattaki gerçek potansiyelinin farkına varmak.

Ruh Çemberi
Anne rahminde ilk kalp atışını deneyimlediğimizde, her şeyle bağlantı halinde oluruz. Doğduğumuzda, hayatımızın ilk ayrılığını annemizden ayrılarak deneyimleriz. Ardından hayatımızın ilk aylarında ve yıllarında kendimiz ve etrafımızdaki her şeyin birbirinden ayrıldığını deneyimleriz. Daha sonra vücudun ve zihnin birbirinden ayrıldığını…
Bu şekilde kendimizi etrafımızı saran her şeyden giderek daha fazla ayırarak bu yolculuk boyunca genellikle nefret, haset ve öfke şeklinde kendini gösteren engeller, korkular, travmalar ve inançlar biriktiriyoruz. Yine de, farkında olmadan tüm hayatımız boyunca her şeyle tekrar Bağlantı kurabilmenin bir yolunu bulmaya çalışıyoruz. Ruhumuzun döngüsü nihayet tam bir çember hâlini alıyor!

Frekanslar ve Ruhsal Yara İzleri
Her insan, kendi benzersiz frekans spektrumuna sahiptir. Yolumuza çıkan her olumsuz etki, frekans spektrumumuzda küçük veya büyük ahenksizlikler, ruhsal yara izleri bırakıyor! Soul Cycle (Ruh Döngüsü) programları bu negatif frekansların yeniden ahenk içinde olmasını sağlamak için tasarlandı.

Bu modülde yer alan programların isimleri:
1. KABUL
2. ÖZ GÜVEN
3. GÜVEN
4. DİNGİNLİK
5. İÇSEL DENGE
6. MUTLULUK
7. DUYGULAR
8. YÜK
9. SAFLIK AURASI
10. STİMÜLASYON
11. GÜÇ REZERVİ
12. ENERJİ DENGESİ

İç huzura odaklanmayı desteklemek, korkularımızdan kurtulmak ve tam potansiyelimizi gerçekleştirmek.

Kabul : Kabullenme, değişime verilen tepkileri yönetme, kim olduğunu benimseme ve kaosun ortasında huzur bulmaya yardımcı olan temel bir beceridir. Bu temel beceriyi güçlendirmede kişiye destek olmak üzere tasarlanmıştır.

Öz Güven : Daha dirençli olmak, kişinin kendisi hakkında daha dengeli bir bakış açısına sahip olmak ve gerçek potansiyelinin farkına varmak için sağlıklı bir öz güven seviyesi gereklidir. “Öz Güven” frekansları, enerjetik alanının içe odaklanmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Güven : Korkular tehlikelere karşı uyarma ve onların üstesinden gelmeye hazırlama konusunda faydalı olabilir. Ancak aşırı korku aynı zamanda sıkıntı ve kargaşaya neden olacaktır. Bu program, kişinin kendisiyle olan içsel bağlantısının enerjetik uyarımını desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Dinginlik : İç huzur halindeyken, sakin kalır ve kolayca değiştiremeyecek koşullar kabullenilir. Bu program, enerjetik alanının iç dengesini canlandırmak için tasarlanmıştır.

İçsel Denge : İçsel dengeyi korumak, pozitif bir yaşam sürmenin ve mutluluk hâline ulaşmanın çok önemli bir parçasıdır. Bu programı, manevi bütünlüğün enerjetik açıdan harekete geçirmek üzere tasarlanmıştır.

Mutluluk : Mutluluk, iyi hissetmekten çok daha fazlasıdır. Daha çok olumsuz düşüncelerle mücadele etmek ve her güne iyimser bir bakış açısıyla yaklaşmakla ilgilidir. Herkes olumlu düşünmenin ve böylelikle mutlu bir yaşamın anahtarını zaten taşıyor. Bu programdaki frekanslar enerjetik alanı pozitif anlamda düzene koymada yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Duygular : Duygular, yaşamımın çok önemli bir parçasıdır. Durumların değerlendirilmesine ve seçim yapmaya yardımcı olurlar. Bu programın benzersiz frekansları, duyguların işlenmesini enerjetik olarak desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Yük : Yük ve olumsuz enerji deneyimleri, kişinin omuzlarına ağır bir yük bindirebilir ve hatta günlük yaşamında ilerleme katetmeyi engelleyebilir. Bu Program, bunlardan kurtulmayı enerjetik bir şekilde desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Saflık Aurası : Öfke ve kötü düşünceler gibi olumsuz duygular kişinin aurasını kirlettiğinde, kendisini bir çırpıda yorgun, sinirli veya halsiz hissediyor bulabilir. Bu program enerjetik alanı arındırmada destek olmayı amaçlamaktadır.

Stimülasyon : Denge, esenliğin temelidir ve yoğun yaşam tarzı, baskı ve stres gibi faktörler bunu etkileyebilir. Stimülasyon programındaki frekanslar, enerjetik olarak yenilenmeyi harekete geçirmek üzere tasarlanmıştır.

Güç Rezervi : Kişi kendini tükenmiş hissettiğinde, işlerine konsantre olmak ve basit zorluklarda bile hayal kırıklığı hissine bürünmeyi kontrol etmek zorlaşır. Güç Rezervi programı, biyoenerjetik alanı harekete geçirmek için tasarlanmıştır.

Enerji Dengesi : Enerji dengesini korumak, performansın ve gücün üzerinde merkezi bir rol oynar. Bu program, enerji merkezlerini dengelemek için tasarlanmıştır.

.

.

HEALY ANA SAYFAYA GERİ DÖN

PROGRAM İÇERİKLERİNE GERİ DÖN

PROGRAM MODELLERİNE GERİ DÖN

HEALY SATIN ALMAK İÇİN TIKLA