Healy firması pazarlama modeli olarak yaptırdığı AR-GE sonucunda tavsiye yolu ile pazarlamayı benimsemiştir. Bu doğrultuda kişiler distribütörler aracılığı ile ürünü tanır ve satın alma kararı verir. Satın alma aşamasında aynı ücreti öder ve resmi yetkililer tarafından cihazı alan kişiye fatura ile kargolanır. Alan kişi sisteme kayıt edilir. Daha sonra alacağı programlar için ya da tavsiye edeceği kişiler için bu gereklidir.

Eğer kişi müşteri olarak bile tavsiyede bulunur ve bir kişinin almasına vesile olur ise yine onun hesabına referans kazancı yatar. Bunun için herhangi bir şart ya da süre yoktur. Cihaz kullanıcılar vasıtası ile daha iyi tanıtılabilmektedir.

Tabii ki ciddi düşünenler için ise bayilik geliri vardır. Bunun için ekiplerini kurmaları ya da daha çok müşteriye ulaşmaları zaten kazanç için gereklidir. Bunun için de herhangi bir şart yoktur. Her girişimci bir başka kişiye cihazı ulaştırarak onun da cihazın kullanımına ve satışına ortak olduğu için yine şirket tarafından destek primler ödenir. Tabii ki ciddi çalışanlar için ciddi gelir de söz konusudur. Nihayetinde uluslararası bir iş imkanı sağlanmış olur.

Burada marketing planını esas alır ama bilinen diğer firmalar gibi size bir şart öne sürmez.

✨YENİ ÜYE KAMPANYALARI✨

🚀01.10’DAN İTİBAREN. – 31.10. ✨
👉🏼 Yeni kayıtlı 3 müşteriye veya üyeye 3 Healys (Edisyon Resonance’dan) veya MagHealys önerin ve üstüne 300 € nakit kazanın! (Sınırsız tekrarlama mümkündür!)

VE

🚀01.10’DAN İTİBAREN. – 16.10. ✨
👉🏼 Yeni kayıtlı 3 müşteriye veya üyeye 3 Healys (Edisyon Resonance’dan) veya MagHealys önerin ve 300€’ya ek olarak ücretsiz bir Healy Resonance Plus Sürümü alacaksınız (sınırsız tekrar mümkün!)

🚀01.10’DAN İTİBAREN. – 31.10. ✨
👉🏼En yüksek başlığı onayla,
şimdiye kadar sahip olduğun ve aldığın
💸 yönetmenden 1000€ EKSTRA

☝🏼👉🏼 Veya ilk kez yönetmen veya üzeri olun ve 1.000 € EKSTRA kazanın 🏆🍾

🏆🍾 ✨ Değişim zamanı.
Dünyayı birlikte HEALY e kavuşturalım. 🌍 🌷🌼🌷🌼🌷🌼🌷🌼🌷🌼🌷

.

.

HEALY ANA SAYFAYA GERİ DÖN

PROGRAM İÇERİKLERİNE GERİ DÖN

PROGRAM MODELLERİNE GERİ DÖN

HEALY SATIN ALMAK İÇİN TIKLA