Healy firması pazarlama modeli olarak yaptırdığı AR-GE sonucunda tavsiye yolu ile pazarlamayı benimsemiştir. Bu doğrultuda kişiler distribütörler aracılığı ile ürünü tanır ve satın alma kararı verir. Satın alma aşamasında aynı ücreti öder ve resmi yetkililer tarafından cihazı alan kişiye fatura ile kargolanır. Alan kişi sisteme kayıt edilir. Daha sonra alacağı programlar için ya da tavsiye edeceği kişiler için bu gereklidir.

Eğer kişi müşteri olarak bile tavsiyede bulunur ve bir kişinin almasına vesile olur ise yine onun hesabına referans kazancı yatar. Bunun için herhangi bir şart ya da süre yoktur. Cihaz kullanıcılar vasıtası ile daha iyi tanıtılabilmektedir.

Tabii ki ciddi düşünenler için ise bayilik geliri vardır. Bunun için ekiplerini kurmaları ya da daha çok müşteriye ulaşmaları zaten kazanç için gereklidir. Bunun için de herhangi bir şart yoktur. Her girişimci bir başka kişiye cihazı ulaştırarak onun da cihazın kullanımına ve satışına ortak olduğu için yine şirket tarafından destek primler ödenir. Tabii ki ciddi çalışanlar için ciddi gelir de söz konusudur. Nihayetinde uluslararası bir iş imkanı sağlanmış olur.

Burada marketing planını esas alır ama bilinen diğer firmalar gibi size bir şart öne sürmez.

✨Yeni bir yıl, yeni bir sen✨

1. MÜŞTERİLER/ÜYELER

❄️ Başlangıç ​​Promosyonu 31 MART 2023 e kadar🎉 devam ediyor.
(Sadece Üyelerimiz/Partnerlerimiz icin geçerlidir.)
❄️ 21 Mart 2023 tarihine kadar NaturalCycle’ı yalnızca 99€ + KDV karşılığında alabilirsiniz.

🚀Mart ayı sonuna kadar, en az 2 Healy Rezonans veya
daha yüksek bir Healy versiyonu ya da MagHealy satışına vesile olduğunuzda
💎HER 2 satış için
🌟Hem 150 Euro ekstra Nakit Bonus🤩🌟💖🎉🎉🎉
🌟Hem de bir Healy Resonance Plus kazanıyorsunuz🤩🌟💖🎉🎉🎉
(Süresiz olarak tekrarlanabilir.)

2. ÜYELER İÇİN

💟 3 tavsiye ile 😮

👉 31 Mart 2023 tarihine kadar Yeni müşterilere veya üyelere Resonance, Plus, Profesyonel veya MagHealy satışı yapın ve ücretsiz olarak bir Healy Resonance Plus kazanın 🎁

Eğer bu 3 satışınızı;

👉 15 Mart 2023 tarihine kadar 3 satış yaparsanız; Resonance Plus yerine bir MagHealy kazanıyorsunuz.
(Bu promosyon süresiz olarak tekrarlanabilir.)

💟 ÜSTTE NAKİT BONUSU 💰

👉 31 Mart 2023 tarihine kadar, Resonance, Plus ,Profesyonel veya MagHealy’den her 2 satışa 🌟 150 € nakit bonus alacaksınız.
(Her şey süresiz olarak tekrarlanabilir.)

👉 14 Mart 2023 tarihine kadar 💎💎💎 Resonance, Plus, Profesyonel veya MagHealy’den bir Healy önerirseniz 150€ yerine 300€ alacaksınız!!!! Üstelik nakit bonus!
Yani Healy Resonance’tan gelen her 2 yönlendirme için ek olarak 150€ nakit bonus daha verilir.
(Bu promosyon TEKRAR EDİLEMEZ.)

💫 Director kariyer katlarında bir basamağa ilk kez gelip, yeni bir ünvan elde ederseniz, Healy World size 31 Mart 2023’e kadar ek olarak 2.500 € fazladan nakit verecek!

⭐️ Siz ve çevrenizdeki herkes için yeni bir yıla mükemmel bir başlangıç. İnsanların hayatlarını değiştirmek için bu bilgiyi ilettiğinizden emin olun ⭐️

.

.

HEALY ANA SAYFAYA GERİ DÖN

PROGRAM İÇERİKLERİNE GERİ DÖN

PROGRAM MODELLERİNE GERİ DÖN

HEALY SATIN ALMAK İÇİN TIKLA