11 adet programdan oluşur. Daha çok kadınlar tercih etse ve güzellik merkezleri satın alsa da saç programı erkekler tarafından daha çok kullanılmaktadır. 

Bu modülde yer alan programların isimleri:
1. İÇ GÜZELLİK
2. SAÇLAR 
3. CİLT 
4. YAŞLANMA
5. TIRNAK UYUMU
6. CİLT ESNERJİSİ
7. CİLT UYUMU SİSTEMİ
8. CİLT KİRLİLİK SİSTEMİ (AKNE)
9. CİLT UYUMU LOKAL
10. YARA UYUMU LOKAL
11. YARA UYUMU SİSTEMİ

Ciltteki yara izlerinin daha hızlı iyileşmesini destekler, ayrıca bu modüldeki programlar kozmetik ürün seçiminizde ekonomik olarak daha satın alınabilir ürünler ile daha etkin sonuçlar almanızı sağlar.

Cilt sizin korumanız ve en büyük organınızdır. Güzellik içten gelir. Healy programları güzelliğinizi ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır.

İç Güzellik : Enerjisel alanın tutarlılığını ve yayılmasını destekler. Bu frekanslar, kişinin içten gelen ve dünyaya yayılan çok daha derin ve anlamlı bir güzelliği ayarlamasına ve desteklemesine izin verir. Merhamet, saf bir kalp ve derin şefkatli şefkat gibi şeyleri destekler.

Saçlar : Saç köklerinin biyoenerjetik uyarımı.

Cilt : Epidermisin biyoenerjetik beslenmesi.

Yaşlanma : Hücre organellerinin biyoenerjetik desteği. Vücudumuzun organları olduğu gibi hücrelerimizin de organları vardır. Bu küçük organlara organel denir. Hücrenin iç mekanizmalarıdır ve vücudun yaşam ve yenilenme süreci için önemli olan yeni proteinler oluşturmasına yardımcı olurlar.

Tırnak Uyumu : Tırnak yatağının biyoenerjetik uyarımı.

Cilt Enerjisi : Kolej, elastin ve bağ dokularının tanıtımı için biyoenerjetik destek ve cildin hemen altındaki lenfatik sistem için destek.

Cilt Uyumu Sistemi : Hücresel düzeyde yaraları destekleyen biyoenerjetik frekanslar. Bu program sistemik sorunlar içindir.

Cilt Kirlilik Sistemi (Akne) : Toksin taşınmasının biyoenerjetik teşviki.

Cilt Uyumu Lokal : Yara iyileşmesinde rol oynayan spesifik enzimlerin bulunduğu hücre metabolizmasının biyoenerjetik uyarımı.

Yara Uyumu Lokal : Yara dokusunun yerel olarak uyarılması.

Yara Uyumu Sistemi : Yara izlerindeki enerjik girişim alanlarını dengelemek. Yara dokusu kolajenden oluşur ancak lifler normal dokudan farklıdır. Liflidirler ve yaralanma bölgesinde büyürler. Vücut, ağrıya ve hareket eksikliğine neden olan kontrolden çıkabilen doku üretir. Yara dokuları vücudun derinliklerinde veya cilt yüzeyine daha yakın olabilir. Bu frekanslar, sistemik düzeyde enerjik destek sunar.

.

.

.

HEALY ANA SAYFAYA GERİ DÖN

PROGRAM İÇERİKLERİNE GERİ DÖN

PROGRAM MODELLERİNE GERİ DÖN

HEALY SATIN ALMAK İÇİN TIKLA