12 adet programdan oluşur. Tedavi sonrası destek ve tamamlayıcı programlar vardır. 

Bu modülde yer alan programların isimleri:
1. İLK UYGULAMA
2. İKİNCİ UYGULAMA
3. ÜÇÜNCÜ UYGULAMA
4. YAŞAM NEFESİ
5. BÜNYENİN TEMİZLENMESİ
6. SİNDİRİM
7. KÖKLERE GİTMEK
8. SERBEST AKIŞ
9. YENİLENME
10. BÖBREK KADINLAR
11. BÖBREKLER ERKEKLER
12. İÇ HUZUR

Derin Döngü frekansları, enerji düzeyinde geniş bir olasılık yelpazesi sunar. İstemcilerin uygulamalar sırasında döngüden geçtiği söyleniyor. Klasik uygulama döngülerinin yanı sıra günlük, haftalık ve aylık döngüler vardır. Fiziksel ve enerjik bedenler farklı şifa ve salıverme döngülerinden geçer. Bu derin döngü programında, enerjik detoksifikasyon, anahtar organ sistemleri desteği ve enerjik kök neden ile çalışılır. Bu nedenle, siz büyüdükçe, genişledikçe ve geliştikçe mevcut enerjisel varoluş durumunuzu dengelemek ve desteklemek için uygun programı seçmeniz için mevcut döngünüzde nerede oturabileceğinizi bulmada çok yardımcı olur.

İlk Uygulama: Bağlantı kurmak ve frekans uygulaması hakkında bir his edinmek içindir.Böbrekler ve akciğerler enerjetik olarak uyarılır, aşırı duyarlılık azaltılır ve denge artırılır.

İkinci Uygulama: Eğer ilk uygulama çok yoğun olmazsa, böbrekler ve akciğerler enerjik olarak uyarılır, aşırı duyarlılık azalır ve denge artmaya devam eder.

Üçüncü Uygulama: Daha yoğun bir uygulamaya hazır olur olmaz; bu program böbreklerde, akciğerlerde ve kalpte hızlandırılmış enerjik detoksifikasyon içindir.

Yaşam Nefesi: Zayıflıklar ve depresyonla ilgili hislerin (üzüntü, yaşam korkusu vb.) yanı sıra, göğüsler ve çevresindeki dokular da dahil olmak üzere akciğerler ve çevre organlarıyla ilişkili enerjetik konuları için kullanılır.

Bünyenin Temizlenmesi: Böbrekler, akciğerler, karaciğer, sindirim, lenfatik sistem ve dolaşım sistemi gibi çeşitli metabolik sistemlerin eksiksiz enerjik detoksifikasyonunu sağlar. Sistemin herhangi bir seviyesindeki herhangi bir serbest bırakma, sıklıkla detoksifikasyon ihtiyacını ortaya çıkarır. Enerjetik bedenden ve zihinden eski toksinleri uzaklaştırır.

Sindirim: Gıdaların parçalanması ve uygun şekilde sindirilmesi ve besin dağıtımı için işlenmesi için biyoenerjetik desteği teşvik eder. Fiziksel düzeyde sindirimle ve aynı zamanda enerjik düzeyde çalışır. Kavramları ve yeni inançları sindirebilmek sağlık ve büyüme için önemlidir.

Köklere Gitmek:  Temel sorunun derinliklerine iner. Zihinsel düzeydeki enerjetik nedenler, duygusal kalıplar ve bu düzeylerle ilişkili biyokimyasal süreçleri dönüştürür.

Serbest akış: Dolaşım ve hücrelere oksijen sağlanması için biyoenerjetik destek sağlar. Düzensiz ve dengesiz bir kalp atışını dahi destekler. Temel böbrekler ve akciğer dengelemesinin yanı sıra dolaşım tıkanıklıkları için kullanılır. Dolaşımı desteklemeye ek olarak, biyoenerji açısından kas gevşemesini de teşvik eder.

Yenileme: Yaralanmalardan kaynaklanan dengesiz enerjileri destekleyen biyoenerjetik alana enerjetik destek sağlar. Ayrıca ameliyat sonrası durumlardan sonra enerjetik yenilenme, zihin-beden-ruh bağlantısını destekler. Ayrıyetten bu frekanslar enerjik olarak kemik büyümesini uyarır. Kemikler, deri, tendonlar, damarlar, sinirler, kaslar, hücreler ve DNA için enerjik destek sağlar.

Böbrek Kadınlar & Erkek:  Böbrekler, adrenal bezler, mesane, idrar yolları, yumurtalıklar, prostat, cinsel organlar ve bağlantılı biyoenerjetik sorunlar için kullanılır.

İç Huzur: Enerjik olarak iç huzura, duygusal ve ruhsal dengeye katkıda bulunur. Enerjik kas gevşemesini destekler.

.

.

.

HEALY ANA SAYFAYA GERİ DÖN

PROGRAM İÇERİKLERİNE GERİ DÖN

PROGRAM MODELLERİNE GERİ DÖN

HEALY SATIN ALMAK İÇİN TIKLA