7 adet karma programdan oluşur. Bu programlar bağışıklığı düzenleyici, dengeye getirici, sinir sistemini rahatlatıcı, kaslar ve boşaltım sistemi ile ilgili olarak ortalama bir insanın ihtiyacı olan genel program frekanslarını içerir. Buradaki programları ihtiyaca göre sırası ile ya da rastgele kullanabilirsiniz.
Sürekli olarak dışsal etkenlerin ve bozuk beslenme rejimi içerisinde yaşayan bizlerin ideal frekanslara her zaman ihtiyacı vardır.

Bu modülde yer alan programların isimleri:
1. SAF (Pure)
2. BAKIM (Care)
3. DENGE (Balance)
4. VARLIK (Being)
5. ENERJİ (Energy)
6. RAHATLIK (Relax)
7. BIRAKMA (Release)

Toksinleri atmada, kasları rahatlamada, sinirsel rahatlık ve enerji kazanmada bu programları kullanabilirsiniz. Genel ihtiyacımız olan birçok özellik bu programlarda yer alır.

Nuno Nina’nın Altın Döngüsü’ndeki bu programlar son derece değerlidir. Bu güçlü programlar destek ve önleme, olumsuz etkilerden kurtulma, optimum enerji dengesi, refah ve en önemlisi rahatlama sağlar. 

Saf: Her hücrenin enerji alanının çevresel kirleticiler, toksinler, sağlıksız beslenme ve diğer olumsuz faktörlerin biyoenerjetik etkisinden kurtulmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bakım : Zayıflamış bir biyoenerjetik alanı birçok akut ve kronik dengesizliğin nedeni olarak görüyoruz. Çevreniz tarafından sürekli olarak bombalanan bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Denge: Çeşitli bedensel fonksiyonların hassas dengesi esenliğimiz ve sağlığımız için çok önemlidir. Denge; böbreklerin, dolaşımın, lenfatik sistemin ve hormonların biyoenerjetik dengesini ifade eder. Vücudun genel enerji alanının derin biyoenerjetik dengesi için ideal bir programdır.

Varlık: Beden için Denge programı neyse, ruh içinde varlık programı odur. Duygusal dengenizi yeniden kazanmanıza ve yaşamın günlük stresleri sırasında merkezde kalmanıza yardımcı olur.

Enerji: Performansınızın desteklenmesi gerekir. Yaşamın taleplerine biyoenerjetik olarak yanıt verme yeteneğinizi destekler.

Rahatlık: Dinlenmek, dinlendirici ve stres önleyici bir etkiyi temsil eder. Günlük üzüntü ve stresten kurtulmanıza ve denge hissini geri kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bırakma: Ağrının bir çok farklı nedeni vardır. Bu programda, dengeleme frekansları ağrılarda, ağrının kaynağında serbest bırakılması için vücudun biyoenerjetik alanına (vücudun neresinde ağrı olursa olsun) sistematik olarak iletilir ve merkezi sinir sistemi yoluyla kronik ağrının tedavisinde kullanılır.

.

.

.

HEALY ANA SAYFAYA GERİ DÖN

PROGRAM İÇERİKLERİNE GERİ DÖN

PROGRAM MODELLERİNE GERİ DÖN

HEALY SATIN ALMAK İÇİN TIKLA