HEALY FREKANS CİHAZI NASIL ÇALIŞIR?

HEALY FREKANS CİHAZI HANGİ PROGRAMLARI İÇERİR?

HEALY FREKANS CİHAZI PAKET İÇERİKLERİNDE NELER VAR?

HEALY FREKANS CİHAZI NASIL BİR ÜRÜN?

Kuantum fiziği düzeyinde, tüm olaylar olasılıklar tarafından kontrol edilir. Princeton Üniversitesi ve diğer üniversitelerdeki PEAR Laboratuvarında Profesör Robert Jahn ve Brenda Dunne tarafından yapılan uzun süreli deneyler, bu tür olasılıkların çok uzak mesafelerde bile bilincin yardımıyla etkilenebileceğini göstermiştir.

Genel olarak, bilincimizin bilgi alanına doğrudan erişimi yoktur, çünkü ikili doğası nedeniyle ya dışsal fiziksel ya da içsel psikolojik gerçekliğe yöneliktir. İsviçreli psikolog C.G. Jung, bireysel bilinçdışının, kolektif bilinçdışı adını verdiği bir tür küresel bilgi alanıyla doğrudan iletişim kurduğunu ilk fark eden kişiydi. Bilim ve bilgi alanları Kuantum fiziğinin önde gelen kurucularından Niels Bohr’dan şu söz geliyor: “Kuantum fiziği sizi şaşırtmadıysa, anlamamışsınızdır.” Erwin Schrödinger, Carl Friedrich von Weizsäcker, Rupert Sheldrake, Hans Peter Dürr veya Roger Nelson gibi diğer bilim adamları da bilgi alanı dediğimiz şeyi zihinsel ve fiziksel etkileşimler alanı olarak tanımladılar ve gözlenen fenomenlere farklı isimler verdiler. Ancak bir noktada anlaştılar: yani bilincin maddi süreçlerle etkileşime girebileceği ve onlar üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olabileceği.

Çoğumuz ne kuantum fiziğini ne de anlamını ve günlük yaşamımız için olanaklarını anladık ya da kullanmıyoruz. Kuantum ışınlanması üzerine ilk deneyi başarıyla gerçekleştiren ünlü Viyanalı kuantum fizikçisi Anton Zeilinger, gerçekliğin en temel seviyesinde madde veya madde değil, saf bilgi olduğunu doğrulamaktadır.

Max Planck zaten ruhun tüm maddelerin kaynağı olduğunu söyledi. David Bohm veya Karl Pribram gibi kuantum fizikçileri bu nedenle ruh ve maddeyi birbirine bağlayan bir bilgi alanından söz ederler. Healy nin ana cihazı TimeWaver sistemleri tam olarak bu bilgiden yararlanmak için geliştirilmiştir ve Healy cihazına da yansıtılmıştır.

Healy Frekans Cihazı, teknoloji ile tıbbın birleşmesi sonucu oluşmuş dijital bir tıp ürünüdür.

Özellikle tıpta on yıllardır kullanılan frekans teknolojilerinin en gelişmiş ve bireysel kullanıma yönelik olan taşınabilir halidir. Yaklaşık 35 gramdır ve bir kibrit kutusu büyüklüğündedir. Cep telefonunuza yüklediğiniz uygulamadan kumanda edilerek kullanılır. Satın aldığınız programları çalıştırabileceğiniz, sağlığı korumak ve geri kazanmak adına ister profesyonel ister bireysel kullanıma uygun yüksek teknoloji ürünüdür.

HEALY FREKANS CİHAZI NEREDE ÜRETİLDİ?

Healy, Alman menşeli olup Time Waver markasının bir ürünüdür. Frekans teknolojileri dünyada özellikle Çin, Rusya, Almanya ve Japonya ağırlıklı piyasaya çıkmaktadır.

Farklı kliniklerde 15 yıl boyunca alınan binlerce sonuç ile elde edilmiş birikimler, farklı rahatsızlıklar ve sağlığı koruma adına hazırlanmış talepler doğrultusunda oluşturulmuş programlar içerir.

Healy markası ile başta Avrupa’da olmak üzere Türkiye’de de 2019 Eylül ayı itibariyle satışa başlamıştır. Taşınabilir ve kolay kullanım olması nedeniyle özellikle Avrupa piyasasında ciddi talep görmüştür. 

CİHAZ TAM OLARAK NE İŞE YARAR?

Sağlığımızı korumak ya da var olan rahatsızlıkları düzeltmek için hücrelerimizin ihtiyaç duyduğu frekansları mikro akım uygulama yöntemi ile verir. Cihazın tam olarak ne işe yaradığını anlamak için öncelikle hücre zarı gerilimi sürecini bilmek gerekir. 

Hücrelerimiz gerek yaşın ilerlemesi gerekse dışsal etkenler yüzünden hasar görür ve olması gereken ideal titreşim seviyesinden aşağılara düşerek görevlerini ifade edemezler. Bu şekilde artan bozulmuş hücreler organların ya da sistemlerin görevlerini yerine getirmesine engel olur. Bazen de hücreler bir süre sonra habis dediğimiz tümörlü hücreye dönüşerek ciddi rahatsızlıklara neden olur.

Sağlıklı hücre -70 mv akım olarak kabul edilen seviyede olurken hastalanan hücreler -30, tümörlü hücreler -20 seviyesine düşerler ve son olarak 0 seviyesinde hücre ölümü gerçekleşir.

İşte bu noktada cihazda yüklü olan programlar düzgün kullanıldığında hücrelerin ideal düzeylerine geri dönmesi sağlanır. Tabii ki bu süreç bir günde düzelecek bir durum değildir. Kişinin yaşı ve beslenme şartlarına göre değişkenlik gösterir.

BÜTÜN ORGANLARIMIZ İÇİN AYNI FREKANS MI VERİLİYOR?

Tabii ki hayır. Organlar, sistemler ve diğer psikolojik durumlar için ideal frekans aralığı farklıdır. Healy’nin en önemli özelliği kişiden kişiye ihtiyacın da farklı olduğu gerçeğine göre hareket etmesidir. Her kullandığınızda o günkü durumunuza göre size farklı aralıklarla mikro akım sinyali gönderir.

CİHAZ RADYASYON İÇERİR Mİ?

Cihaz, sağlığı olumsuz etkileyecek herhangi bir özellik taşımaz.

CİHAZI KULLANMAK KOLAY MI?

Cihazı, akıllı telefonu kullanmayı bilen herkes kullanabilir. Aile büyüklerinin de rahatlıkla kullanmasını sağlayabilirsiniz. Cihaz, kendi şarj cihazı ile şarj olur. Taşınabilir ve giyilebilir olması sebebiyle ister yakanızda ister cebinizde, masanızda ya da yatağınızın başucunda bulundurarak günün her anında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Spor yaparken, yemek yaparken, dizi izlerken, araç sürerken, ders dinlerken size engel olmaz.

HEALY’NİN APARATLARI VAR MI?

Bileklik aparatı, kulak memesine takılan mandal ve de sırta yapışan elektrotlar olmak üzere üç ayrı aparatı vardır. Ağırlıklı olarak el bileğine takılan aparat ile kullanılmaktadır. Hangi programda hangi aparatın kullanılacağı ekranda gösterilir. Bu aparatlar size engel olmaz. Aparatların kullanım başına 15-20 kuruş gibi bir yıpranma payı vardır. Yıpranan aparatları makul ücretler karşılığı yenileyebilirsiniz. 

CİHAZIN GARANTİSİ VAR MI?

Cihaz garantisi 2 yıldır. Cihazın içeriğinde yazılım programı mevcuttur. Kaybetmediğiniz kırmadığınız sürece cihazın kendisi ile ilgili oluşacak hasarlar şirket tarafından incelenip size yenisi verilecektir. Tamir söz konusu değildir. Yaklaşık 10 yıl kullanım süresi öngörülmüştür ancak tabii ki kullanılma sıklığına göre biçilen bir ömrü yoktur. Satın aldığınız programlar cihaza yüklenir ve size ait olur.

CİHAZDA BAŞKA HANGİ ÖZELLİKLER VAR?

Cihaz iki ayrı üniteden oluşur. Cihazı boş bir cep telefonu olarak düşünebilirsiniz. İndirdiğiniz ya da satın aldığınız programları kullanabilirsiniz. Cihazın küçüklüğü sizi aldatmasın. Eskiden bir video kaset yaklaşık gram ağırlığında ve 15 cm boyunda iken şimdi küçük bir hafıza kartına yaklaşık yüzlerce film ve şarkıyı taşıyabilmektedir. Teknolojinin gelişimi doğrultusunda bu cihaz da çok geniş bir bilgi içermektedir.

Cihaz 2 ana üniteden oluşur:

1. Frekans programlarının olduğu, 140’a yakın organ ve psikolojik durumlar için hazırlanmış programlardan oluşan 15 ayrı modül.

2. Rezonans kısmı dediğimiz, kişinin ister kendisinin ister profesyonel olarak bir başkasının aurasını, organ durumlarını, meridyen rezonansını, aminoasit ölçümünü, çakralarını, dolaşım ve diğer sistemlerini ölçebileceği pratik check-up özelliği. 

İkinci kısım daha çok profesyoneller için önerilmektedir. Tabii ki bütçesi uygun olan herkes alıp kendisine ya da aile üyelerine ölçümler ve buna göre uygulamalar yapabilir. Bu kısımlara ayrı ayrı değineceğiz.

ÜNİTEDE NELER VAR?

FREKANS MODÜLLERİ olarak adlandırdığımız setler vardır. Birbiri ile ilgili programlar aynı modülde yer almıştır. Cihazı satın alırken Başlangıç Paketi’nde en çok ihtiyacınız olan program setini seçebilirsiniz. Birçok kişinin ihtiyacını kapsayacak programlar başlangıç paketinde yer almaktadır. İsterseniz diğer program modüllerini daha sonra satın alabilirsiniz. En büyük paketi satın aldığınızda ise hem 140 programa hem de ölçüm ve rezonans özelliği olan Rezonans Modülü’ne sahip olabilirsiniz.

MART 2020’DEN İTİBAREN HEALY TÜM KULLANICILARA BİOENERJETİK DESTEK PROGRAMINI HEDİYE ETMİŞTİR.

Boost programı ile bedende virüslere karşı bir kalkan oluşumu desteklenir. Bu modül her yeni kullanıcıya da gönderilir. 

MART 2021’DEN İTİBAREN HEALY TÜM KULLANICILARA COHERENCE YANİ TUTARLILIK MODÜLÜNÜ HEDİYE ETMİŞTİR. 

Coherence, kişinin öncelikle içsel tutarlılığını destekler. Tutarlı insan kendisi ve çevresi ile uyumlu, empatisi yüksek ve huzurludur. Kalp ritmleri farklı bir tondadır. Evrenle de uyum içinde yaşar.Kişi kendi içinde tutarlı olduğunda yaydığı enerji de tutarlı olur. Böylece hem etrafı kendisi gibi insanlarla çevrilir hem de hazır olan kişilerin içsel tutarlılığı yakalamalarına kendiliğinden destek olur. Böylece bir kişi ile başlayan tutarlılık enerjisi yayılarak çoğalır. Coherence programını kullanırken kişinin kendisine dair gelecek vizyonuna odaklanması sonuçları hızlandırabilir. Bu modül her yeni kullanıcıya da gönderilir. 

HEALY FİRMASININ ARKASINDA KİMLER VAR?

Alanında uzman birçok doktor ve yatırımcıdan oluşmaktadır. Healy’nin yaratılmasında öne çıkan iki isim Marcus Schimieke ve Nuno Nina’dır. 

Marcus Schmieke’nin mühendislik bilgisi ile Portekizli bir pratisyen hekim olan Nuno Nina’nın binlerce insan üzerinde sahip olduğu tecrübe ve araştırmalar sonucu oluşturduğu 144 bin adetlik Altın Frekans koleksiyonu bir araya gelerek Healy’yi ortaya çıkarmıştır. 

GÜNDE KAÇ PROGRAM KULLANMALIYIM?

Bazı programlar 20 dakika, bazıları 60 dakikadır. İlk ay günde düzenli 3-4 program kullanmaya çalışmanız önemlidir. Eğer kronik bir rahatsızlığınız yoksa her gün 1 ya da 2 program kullanarak devam edebilirsiniz. Bağımlılık yaratan bir şey değildir. 

YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

Yan etkisi yoktur. Bazı durumlarda kullanılması önerilmez. Daha doğrusu standart durumlar bu cihaz için de geçerlidir. 

-Yeni ameliyat olanlar

-Gebeler

-Epilepsi hastaları

-Kalp pili bulunanlar

SU İÇMEM GEREKLİ Mİ?

Günlük bol su tüketimi ideal olup seanslardan önce ve sonra 1’er su bardağı su içilmesi özellikle hücresel aktarım ve iletişim için önerilir.

YANLIŞ PROGRAM KULLANINCA NE OLUR?

Yanlış program diye bir şey yoktur. Sizin ihtiyacınıza göre değişken frekanslar verir. Yola çıkmayacaksanız ya da özel bir gece geçirmeyecekseniz ama gece vakti enerji programını kullanırsanız sizi daha geç uyutur. 

Bağırsak sorununuz yoksa ve bu programı kullanırsanız sadece bağırsaklarınız güçlendirmiş olursunuz..

BİRDEN FAZLA KİŞİ KULLANABİLİR Mİ?

Tabii ki…

Aile içinde zaten cep telefonundan kumanda edildiği için sorun olmazken bir arkadaşınıza, müşterinize ya da danışanınıza seans şeklinde kullandırabilirsiniz. Kendi telefonunuzu meşgul etmek istemezseniz o kişinin cep telefonuna indireceğiniz uygulama ile size ait olan cihazı kullanabilir. Healy uygulamanız dört farklı cep telefonunda kullanılabilir.  Ayrıca Resonance paketinde istediğiniz kadar kişiyi kaydedebilir, analiz yapabilir, frekans gönderebilirsiniz. Ayrıca hayvanlara, mekanlara, iş yerlerine, güçlendirmek istediğiniz konulara kayıt açıp çalışabilirsiniz. 

.

.

HEALY ANA SAYFAYA GERİ DÖN

PROGRAM İÇERİKLERİNE GERİ DÖN

PROGRAM MODELLERİNE GERİ DÖN

HEALY SATIN ALMAK İÇİN TIKLA