Sociology & Psychology
Quantum Life Coach
Expert Therapist of Subconscious & Trainer

👇
Ece Erken ve Dr. Özgür Ağlamış’ın Konuğu Olduğum
TV Pogramı Biz Bize
“Duygusal Travmaların Bedene Yansıması”
Programı İzlemek için Başlığa Tıklayabilirsin

3986497851
814918712
514918919
48948919141
419-818719-914481
894-719-78-48
319612719849
918-09814

Ben İstanbul’lu, doußLe Akrep burcu kadınıyım.
DoußLe diyorum çünkü; Yükselenim Akrep, Güneş’im Akrep, Merkür Akrep, Uranüs Akrep 😍
Daha ne olsun….
Sezgisel olmam kaçınılmaz..😊

Uzun çalışma sürecinin ardından, Ruh eşimle tanıştım ve evlenince İzmir’e yerleştim. Ancak işimi o kadar çok seviyordum ki Online dünyada Home Ofis olarak bir süre üst düzey yöneticiliğe devam ettim. Sonrasında ise anne oldum. Hep bir oğlum ve kızım olmasını dilemiştim, bu hayalimede Allah’ıma şükürler olsun erişmiş oldum. 🙏

Lakin çocuklarda olunca esnek zaman aralıklarıyla, zamanını kendim belirleyeceğim bir işim olmasını dileyip, yine öğrenciler yetiştirme özlemi içerisindeyken yolum çok ilginç bir şekilde Kişisel Gelişim Alanına kaydı ve “ben bu işin içinde mutlaka yer almalıyım” dedim. Araştırmaya öğrenmeye doymayan, bilgiye aç olarak, bu alanda düzinelerce eğitim aldım. Çok çeşitli eğitimlerle kendimi donattım. Sadece uygulayıcısıda olmadım, bir çoğunun eğitmenliğini aldım. Çünkü kendi hayatımda hem fiziken, hem çevresel, maddi manevi o kadar değişim ve dönüşümler yaşadım ki… Bunları mutlaka herkesle paylaşmalıyım diyerek, hayatlarını diledikleri şekilde yaşamayı seçenlerle birlikte yol alıp binlerce öğrenci yetiştirdim.

Geleceğe umutla bakıyorum.

Ancak bunlar benim için tabi ki yeterli olamaz. İnsanın bu dünyada bulunduğu sürece her daim birşeyleri öğrenmesi gerektiğine inanan biriyim ve eğer ben bu sektörün içinde kendimi bulduysam bunu da layıkıyla yapmalıyım.
Bu tekniklerin bilimsel yönüyle de kendimi geliştirmek adına akademik kariyer olarak da ilerlemeliyim düşüncesiyle Sosyoloji ve Psikoloji Lisans okumaya başladım ve yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldum.
Psikologlar & Sosyologlar Derneğinden onaylı akreditasyonla uluslararası yetkinliğim de onaylanmıştır.
Okumanın yaşı yok🙂

Bütünleşik Yüksek Lisans & Doktora programıyla da Klinik Psikoloji alanında akademik kariyerimde hedefime ulaşmış oldum. 🙏

Hali hazırda içinde bulunduğum sistemler ve aldığım eğitimler;

Psikoterapi, Pozitif Psikoloji, Klinik Psikopatoloji, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Gestalt Terapi, Cinsel Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, EMDR Uygulaması Terapisi, Çocuk Gelişimi, Öğrenci Koçluğu, Montessori, Masal Terapisi, Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı, Aile Arabuluculuğu, Enneagram, Kuantum Master, Yaşam Koçluğu, NLP Practitioner, EFT Techniques, Hypnosis Techniques Training (Auto Hypnosis), Aile Dizimi-Konstelasyon, Theta Healing, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Yeni Usui Reiki, Gold Reiki, Gümüş Mor Alev Reiki, Karuna Ki Reiki, Imara Reiki, Green Tara Seichim Reiki, Lavanta Alevi Reiki, Full Spectrum Healing, Golden Ray Empowerment, Telos, Axiatonal Hatlar Bağlantısı, Gezegen Işını, Kozmik Işın, 7 Işın Master, The Universal Fellowship Of the Healing Rays, 5 Element Enerji Master, Shamballa MDH, Tetheva Kozmik Enerji, Sarkaç, Bilinçaltı Sembol Dili, Sihirli Sayılar, Sedona, Ho’oponopono, Regresyon, Bioenerji, Recall Healing, Inner Speak (J.A.A.S), Spiritüel Dowsing, Farkındalık Geliştirme, Kozmik Enerji Şifa Bilimi, Astroloji eğitimlerim ile kendime ve seçen herkese faydalı olmanın mutluluğunu yaşamaktayım.

Sağlam adımlarla ilerliyorum.

Halen ardı arkası kesilmeden kalbimin götürdüğü her eğitim ve etkinliğe katılmaya devam ediyorum.

Amacım her “an”, önce kendime, sonra insanlara faydalı olmak…

Bu dünyada her şeyin geçici, yalnız sevginin kalıcı olduğunu keşfederek deneyimlerimi yaşıyorum.

Bilinçaltını düzenleyerek, negatif inanç dediğimiz kalıpları pozitifleriyle değiştirerek ruhsal, zihinsel, fiziksel iyileşmelere vesile olup ‘an’da dönüşümlere şahitlik edip bir çok cana dokundum ve dokunmaya devam ediyorum.
Kullandığım tekniklerle, mucize gibi gelen ama gerçektende mucize olan sonuçları ve eğitimleri, isteyen herkesle büyük bir mutlulukla paylaşıyorum…

Unutmayın, bizler Yaradanın mucizeleriyiz…
Sizler de bunu mutlaka deneyimlemelisiniz…
Önce kendinize, sonra insanlara sizde dokunabilirsiniz…
Mucizeler inanmayla başlar…
Sevgiyle… 💗 💐