EN YAKIN ZAMANDA SİZLERLE

“Aşkı Hayatınıza Çekin” Çalışması

Eğer duygusal hayatınızda yeteri kadar mutlu değilseniz, aşkı hayatınızda yeteri kadar  deneyimleyemiyorsanız kendinizde değiştirmeniz gereken bazı şeyler var demektir. Hayatınıza  inançlarınıza uygun insanları çekersiniz ve yanlış inançlarınız varsa, doğru insanı bulmanız mümkün  değildir. İşte bu çalışmada hem olumsuz inançlarınızı değiştirmeniz hem de aşk/sevgi konularındaki  enerji blokajlarınızı temizlemeniz için çok önemli uygulamalar yapılacaktır.

Aktivasyon nedir?

Uyumlama ya da inisiyasyon (el vermek); bir yeteneğin bir üstattan bir öğrenciye nakledilmesi demektir. Uyumlama alan kişi bir enerji frekansına inisiye olarak artık bu sistemi kullanma yeteneğine sahip olmuştur.

Ancak bir de aktivasyon dediğimiz enerji çalışma şekli vardır. Burada kişiye dışardan bir el verme söz konusu değildir. Kişinin sahip olduğu, özünde olan bir yetenek, bir frekans ya da bir güç aktif hale getirilmektedir. Aktivasyon ile bir yeteneğin, bir gücün, bir durumun, bir enerjinin uyandırılması söz konusudur. Aktivasyonlara katılmak için reiki bilmeye ya da başka bir sistemle çalışıyor olmaya gerek yoktur.

Uzaktan aktivasyon verimli olur mu?

Tüm aktivasyonlar uzaktan çalışmak için son derece uygun ve verimlidir.

Aktivasyon içeriği nedir?

1. “Aşkı Hayatınıza Çekin” Olumlama Ses Kaydı

Olumlamalar, pozitif ve herhangi bir mesaj içeren cümlelerin sürekli tekrarlanması ile yapılan çalışmalardır. Bu şekilde hem bilinçaltımıza istediğimiz mesajı gönderebilir hem de bilinç düzeyinde kendimizi motive edebiliriz. Olumlama yapmak istediğimiz bir sonucu elde ettiğimiz inancına sahip olmamızı sağlar ve bu şekilde gerçekten isteklerimizi elde etmemizi kolaylaştırır.

Olumlama yaparken doğru şekilde yapmanız çok önemlidir; aksi halde istenen sonuçları almak kolay olmayacaktır. Olumlamaları doğru kelimelerle hazırlamak ve en az 21 gün boyunca her gün aynı olumlamalarla çalışmak çok önemlidir. Bu nedenle olumlamaları dinleyerek tekrarlamak çok daha faydalı olacaktır.

Olumlamalar, özellikle yalnız olup hayatında mutlu bir aşk veya evlilik isteyenler için hazırlanmıştır.

2. Kalp Çakrası Aktivasyonu

Bu aktivasyon hayatınıza açıklık, akış, nezaket ve yumuşalıklık verir. Kendinize ve başkalarına koşulsuz sevgi vermek, dişil yönlerinizi güçlendirmek, kalp çakrasını aktif hale getirmek ve eski acılardan arınmak için kullanılır. Kalp çakrası aktivasyonu aynı zamanda hayatınızda almak ve vermenin dengesini kurmanıza da yardım eder. İyi şeyleri hayatınıza kabul etmeyi öğrenmek için kalp çakrasının aktif olması çok önemlidir.

3- Aktive Edilmiş Aşk Sembolü

Bu çalışma evinizin enerjisi için çok faydalıdır. Özel olarak hazırlanmış ve enerji yüklenmiş olan güçlü bir sembol size e-posta yoluyla gönderilecektir. Bunun çıktısını alıp size öğretilecek şekilde yatak odanızın güney-batı yönüne yerleştireceksiniz. Böylece feng shui’ye göre aşk yönünüzü aktive etmiş olacağız. Bu da hayatınıza aşkı çekmenizi kolaylaştıracaktır.

Aktivasyonu nasıl alacağım? Sonrasında ne yapacağım?

Adım 1

Aktivasyonu satın aldıktan sonra betulonurlu@hotmail.com’a mail ile başvuruda bulunmanız gereklidir.

Göndereceğiniz e-postaya aşağıdaki bilgileri eklemeyi unutmayın:

  • Tam isminizi ve soyadınız
  • Doğum tarihiniz
  • Doğum yeriniz
  • Biliyorsanız doğum saatiniz
  • Uyumlama günü hangi ilde ve ilçede olacağınız
  • Ayrıca mümkünse bir adet fotoğrafınız

Adım 2

Size vermiş olduğumuz e-posta adresine, yukarıdaki vermiş olduğumuz bilgileri içeren bir e-posta gönderdikten sonra, 24 saat içinde geri dönüş sağlayıp aktivasyon işleminiz için randevu verilecektir.

Vermiş olduğumuz tarih ve saatte evinizde ya da sessiz bir ortamda bulunmanız ve size söylendiği şekilde aktivasyonu kabul etmeniz gerekecek. Aktivasyon esnasında bilgisayar ya da telefona ihtiyacınız olmayacak, sadece rahat ve sessiz bir ortamda 15-20 dakika kadar uzanacaksınız.

Adım 3

Aktivasyonunuz tamamlanınca sürecin devamı hakkında sizi bilgilendirecek olan ikinci bir e-posta ile çalışma notlarını alacaksınız. Alacak olduğunuz bu e-postanın içinde olumlama ses kaydı, kalp çakrası aktivasyonu kullanım notları ve aktive edilmiş aşk sembolü olacaktır.